Borek & Tyson ft. Ero JWP – Krwawy piątek już 28 sierpnia

Witajcie w elitarnym klubie GROMDA. Ciężkie nokauty, popękane kości i krew lejąca się strumieniami. Zasada jest prosta – wygrywa ten, który znokautuje przeciwnika.

(premiera o 20:00)

Pierwszy turniej walk na gołe pięści z udziałem nieustraszonych ulicznych wojowników dostarczył ogromnych emocji. Krystian „Tyson” Kuźma – faworyt Artura Szpilki – po serii efektownych nokautów spokojnie czeka na rywala w finale, z którym zmierzy się o 100 tysięcy złotych nagrody. Pozna go już 28 sierpnia podczas gali GROMDA 2!

Wyjątkowy turniej walk na gołe pieści o 100 tysięcy złotych. Arena walki jest dużo mniejsza niż ringi znane z zawodowego boksu i klatki z MMA. Nie ma uciekania, klinczowania i tańczenia na nogach – zamiast tego jest ostre bombardowanie w półdystansie od pierwszej do ostatniej minuty. Sędziowie punktowi są niepotrzebni – może lepiej niech idą mylić zawodników gdzie indziej… Podczas GROMDY kibice doskonale wiedzą, kto wygrywa poszczególne walki – pojedynki trwają na dystansie czterech dwuminutowych rund, a ostatnia piąta odsłona jest nielimitowana czasowo.

GROMDA 2 już 28 sierpnia (piątek).

NA ŻYWO w systemie PPV. KUP DOSTĘP na: https://www.GROMDA.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *