Quebonafide Prima Aprillis

Dziś 1 kwietnia a więc Prima Aprillis. W ten szczególny dzień, który przypada w bardzo szczególnym, choć mniejszym do śmiechu niż zazwyczaj czasie, Quebonafide postanowił uraczyć preorderowiczów nie lada niespodzianką.

Już w dniu wczorajszym dostałem informację od InPost iż została do mnie wysłana paczka. Ku mojemu zdziwieniu oglądałem nadanie od QueQuality. Czyżby mistyczna płyta pt. Galaktyka nie była jedynie legendą internetową? Szczerze powiedziawszy było tak późno iż przestałem się nad tym zastanawiać.

Dziś rano natomiast na QueQuality.crew z samego rana mogliśmy paść ofiarą żartu prima aprilis, który zaserwowała nam ekipa. Mówię świadomie o żarcie, ponieważ od razu bardzo podejrzane stało się dla mnie to, że do preorderowiczów lecą same paragony.

Karty zostały rozdane!

Ekipa QueQuality potrzebowała zaledwie kilku godzin aby odsłonić karty. Na QueShop wleciała Eurpejska wersja docelowej płyty „Romantic Psycho”. Na kanale Youtube szybko pojawił się klip promujący wydawnictwo. Utwór pod bardzo prostym do zapamiętania tytule „SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ” jest świetnym wstępem do płyty, której każdy ze słuchaczy oczekiwał.

Chwilę później docelowe „Romantic Psycho” trafiło do mnie wprost od kuriera InPost.

Jeśli chodzi o wydanie preorderowe, wszystkie oczekiwania słuchaczy w tym momencie z pewnością zostały spełnione. Preorder jak i samo wydanie zaskakuje w każdym momencie. Jeśli chodzi o zawartość to już nie mogę się doczekać, aż zacznę ją przekopywać.

Jedno co na ten moment można przyznać iż „Romantic Psycho” zostanie zapamiętane przez słuchaczy jako najbardziej emocjonujący preorder. Ta premiera obfitowała w więcej zwrotów akcji niż niesławne preordery Tomba 😉 Kuba przygotował akcję w każdym calu i za to należy się mu wielki pokłon. Trudno będzie komukolwiek w przyszłości przeskoczyć akcję jaką było „Romantic Psycho”.

Więcej w recenzji która trafi już niedługo na RapMusic.pl!