Dla kogo są polecane zabiegi osoczem bogatopłytkowym

Komu mogą przypaść do gustu zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego? Kto powinien wziąć je pod uwagę? Sprawdzamy!

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym – o czym mowa?

Na początek warto ustalić, z czym mamy do czynienia. Co skrywa się pod pojęciem tego typu zabiegów? Wampirzy lifting to właśnie zabieg osocze bogatopłytkowe, czyli zabieg, w którym wykorzystywany jest preparat pozyskiwany z krwi osób zgłaszających się na zabieg w celu niwelowania oraz usuwania zmarszczek.

Co ważne, mamy do czynienia z zabiegiem bezpiecznym, które nie powoduje reakcji alergicznych, ani innych nieprzewidzianych skutków ubocznych.

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym – dla kogo?

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym dedykowane są jednakowo dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Na pewno rozważyć je powinny osoby, które w bezpieczny sposób chcą pozbyć się zmarszczek. To jednak nie wszystko, ponieważ zastosowanie preparatów z krwi ma o wiele szersze zastosowanie, więc sprawdzi się również w walce z łysieniem, czy uszkodzeniem stawów i ścięgien.

Zabiegi osoczem bogatopłytkowym – efekty zabiegu

Zabieg jest bardzo skuteczny i daje nam wiele efektów, dzięki którym będziemy odczuwać większą pewność siebie i komfort na co dzień. Głównym efektem zabiegu jest oczywiście rewitalizacja skóry, jej wygładzenie i ujednolicenie kolorytu skóry, a także poprawa elastyczności, jej napięcia i gęstości naszej skóry.

Dodatkowymi efektami jest przebudowa włókien kolagenowych, poprawa ukrwienia skóry, wygładzenie zmarszczek i fałd a także przyśpieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej.