Tottenham podejmie dziś United!

Jeśli spotkania piłkarskie mają być ciekawe, muszą być na wysokim poziomie. Z pewnością takie spotkanie będziemy mieli okazję oglądać dziś, albowiem do gry wchodzą dwie bardzo znane i cenione w Anglii drużyny. Co z tego wyniknie? Tego nie wiemy. Wiemy jednak, że będzie to bardzo gorące spotkanie, na które już zapraszamy!

Czerwone Diabły po ostatniej, bardzo bolesnej porażce z Liverpoolem muszą wrócić do gry. Nie będzie łatwo pozbierać się po takim spotkaniu szczególnie w sytuacji, kiedy drużyna znów jedzie do mocnego przeciwnika na jego stadion. Z pewnością sytuacji nie pomaga także fakt, iż United nie może skorzystać z czołowych piłkarzy, takich jak Paul Pogba.

Niemniej jednak, drużyna z Manchesteru musi stanąć dziś na wysokości zadania, ponieważ to właśnie od niej będzie zależeć wynik dzisiejszego spotkania. Plan minimum to remis, jednak nie wolno dać się zepchnąć do defensywy, ponieważ ofensywny tercet Tottenhamu wykorzysta skrzętnie tą sytuację na swoją korzyść.

Jedno jest pewne. Będzie się działo!

Kody promocyjne na to spotkanie

Jeśli interesujemy się obstawianiem, możemy sprawdzić aktualne kody bonusowe bukmacherskie, które oferują nam legalni bukmacherzy w naszym kraju.

Pamiętajmy! Obstawianie jest dla osób pełnoletnich i tylko przy współpracy z legalnymi bukmacherami w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *