U kogo zamówić sprowadzenie zwłok z zagranicy?

Sprowadzenie zwłok z zagranicy to nie lada wyzwanie dla rodzin, które kompletnie nie wiedzą, jak podejść do tego tematu. Niemniej jednak, możemy uzyskać wsparcie w tym temacie, współpracują z jedną z międzynarodowych firm, które specjalizują się w tym temacie. Tym bardziej w momencie, w którym jest to zakład pogrzebowy, który oferuje swoje usługi także i w formie międzynarodowej. Sprawdźcie sami!

Międzynarodowy transport zwłok – jak to działa?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Sama usługa polega na tym, aby dostarczyć nam zwłoki z zagranicy. Dzieje się to poprzez wypełnienie pełnomocnictwa ze strony rodziny, dzięki któremu możliwe jest sprowadzenie zwłok z zagranicy przez zakład pogrzebowy. Całość trwa około 7 dni roboczych, dlatego jest to proces bardzo dobrze zoptymalizowany zarówno pod względem czasowym jak i finansowym. Dzięki temu, nasze zwłoki wracają najczęściej lotem, do naszego kraju.

Czy usługa jest warta zainteresowania?

Zdecydowanie tak. Dzięki niej, będziemy mogli wpłynąć nie tylko na koszt sprowadzenia zwłok, lecz także na czas realizacji całości zadań. Dodatkowo, będziemy mogli skupić się w tym czasie na organizacji pochówku, co jest najczęściej istotne dla większości rodzin, które chcą godnie pochować bliską sobie osobę.