Czy Barcelona pokona dziś Athletic Bilbao?

Dawno nie widzieliśmy meczu, w którym tak wielu piłkarzy po obu stronach nie może przystąpić do spotkania. Jednak nawet pomimo tego, Barcelona nadal wydaje się faworytem w spotkaniu wyjazdowym, które odbędzie się dziś o 22:00!

Dzisiejsze spotkanie na stadionie Athletic Bilbao będzie z pewnością specyficzne. Pomimo iż do spotkania podchodzą dwie ambitne drużyny La Liga Santander, bardzo trudno jest podejmować się wyniku spotkania, które ze względu na absencję po obu stronach pozostaje wielkim znakiem zapytania. Zarówno Athletic Bilbao jak i Barcelona mają masę absencji w podstawowym składzie, które mogą odbić się na samym spotkaniu.

W zdecydowanie gorszej sytuacji wydaje się jednak Barcelona, która straciła swojego podstawowego bramkarza a także kilku podstawowych graczy w ataku i środku pola. Skutkiem tego, Duma Katalonii musi radzić sobie z pozostałą kadrą, która jak wiadomo, jest również bez ogniwa zespołu, jakim w ostatnich latach był Leo Messi. Przypomnijmy bowiem, że Messi odszedł w tym okienku do drużyny PSG z uwagi na wielkie problemy finansowe drużyny z Katalonii.

Sprawdź inne typy na to spotkanie!

Warto jest sprawdzić także pozostałe typy na dziś, które mogą zwrócić uwagę zainteresowanych osób. W dniu dzisiejszym odbywa się bowiem cała masa spotkań w największych ligach krajowych na całym świecie. Dlatego warto jest być na bieżąco!