Gniew Ostrego w rozdziale numer 1

Preorder płyty O.S.T.R. – GNIEW nie obył się bez problemów. Ten etap mamy jednak za sobą i przyszedł właściwie czas na odliczanie do płyty. O.S.T.R jak zwykle chciał zadbać aby było na co czekać. Przy płycie „Gniew” przeszedł jednak samego siebie!

O zaskoczeniu można było dowiedzieć się jeszcze w dniu wczorajszym na grupie Ostrego. Tam właśnie wyciekła informacja o tym, iż O.S.T.R planuje premierę aż czterech kawałków, co już dawało do myślenia odnośnie tego, w jakiej formie trafią do nas ów kawałki. Można było spodziewać się bowiem, że premiera będzie niekonwencjonalna i tak się stało.

28 stycznia o równej północy nastąpiła premiera krótkometrażowej, choć jak na standardy rapowe bardzo długiej zajawki w którą zostały wplątane 4 premierowe zajawki kawałków. Kawałki nawiązują ściśle do fabuły za którą odpowiedzialna jest Natalia Rozpondek i Błażej Jankowiak.

W efekcie dostaliśmy 15 minut mocnego, mrocznego i bardzo zaskakującego materiału. Klimatem można odczuć powrót do płyty „Tylko dla dorosłych”, choć zawarte tu historie i puenty są o wiele bardziej dojrzalsze, niż na wyżej wspomnianej płycie. Aktualna produkcja wydaje się o wiele bardziej surowa i nawiązująca do następstw, które wynikają z działań naszych bohaterów a także nas samych.

Płyta O.S.T.R – Gniew ukaże się już 27 lutego, 2020 roku. Aktualnie dostępny jest jeszcze preorder w wersji „B”. Do końca nakładu pozostało lekko ponad 4000 sztuk, dlatego warto przemyśleć zakup drugiej części preorderu coraz szybciej.