Wielu mężczyzn w XXI wieku ze względu na tryb życia, choroby i wiek miewa problemy ze swoją aktywnością seksualną. Jednocześnie dzisiejsza medycyna jest na bardzo wysokim poziomie i jednym z jej osiągnięć są leki na potencję dostępne w aptekach. Działają praktycznie natychmiastowo i można na nie z łatwością zdobyć receptę do zrealizowania w aptece.

O jakie leki na potencję dostępne w aptekach poprosić lekarza?

Udając się do lekarza, mając problemy z potencją warto zapytać o kilka preparatów. Najpopularniejsze leki na potencję dostępne w aptekach to viagra, maxigra i inventum. Zawierają substancję aktywną w postaci cytrynianu sildenafilu i kosztuję średnio 3 – 4 zł za tabletkę. Ich dawkowanie waha się w granicach 25 – 100 mg i powinno być dostosowane do stopnia zaawansowania problemu. Działają one średnio po 30 minutach od zażycia i ich efekt trwa przez 6 godzin.

Alternatywne leki na potencję dostępne w aptekach – bez sildenafilu

Niestety, nie każdy będzie w stanie otrzymać te leki, głównie ze względu na przeciwwskazania, wiek lub niedostatecznie nasilone efekty. Dla takich osób można polecić suplementy z cytruliną, argininą i imbirem. Takie składniki znajdują się w preparatach jak Olimp Erekton Fast,  permen king i Swanson. Po pewnym czasie (1 – 2 tygodnie) przynoszą zauważalną poprawę w postaci podwyższonego libido i lepszej erekcji.

Więcej wiadomości znajdziesz na https://www.aptekakamagra.pl/