Ćwiczenia mięśni Kegla – recepta na poprawę erekcji

Mięśnie Kegla, a jakość współżycia

Wśród mężczyzn temat seksu i zagadnienia z nim związane stanowią istotną rolę w codziennym życiu. Dlatego też problemy z erekcją, przedwczesnym wytryskiem, brakiem kontroli nad reakcjami własnego organizmu w czasie stosunku powodują zachwianie pewności siebie i negatywnie wpływają na nastrój. Wartym sprawdzenia rozwiązaniem, poprawiającym jakość współżycia i satysfakcję z niego czerpaną są ćwiczenia na mięśnie Kegla.

Czym są mięśnie Kegla?

Mięśnie Kegla (mięśnie łonowo-guziczne), to mięśnie dna miednicy, które występują między nasadą prącia, a odbytem, dzięki czemu możliwe jest ich wyczucie palpacyjnie. Umożliwiają one wstrzymywanie strumienia moczu i wytrysku oraz odpowiadają za ruchy penisa w czasie erekcji. Ćwiczenia usprawniające pracę tych mięśni można wykonywać dosłownie wszędzie poczynając od biura po kanapę przed telewizorem.

Dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla?

Ćwiczenia na mięśnie Kegla są szczególnie polecane mężczyznom borykającym się z przewlekłym nietrzymaniem moczu, ale niosą ze sobą także szereg pozytywnych zmian w życiu seksualnym. Mężczyźni najczęściej sięgają po takie rozwiązanie dopiero wówczas, gdy dotykają ich problemy związane z układem moczowo-płciowym. Jest to niestety błąd, ponieważ regularnie wykonywane ćwiczenia stanowią doskonałą profilaktykę przed podobnymi dolegliwościami, a przede wszystkim dostarczają satysfakcjonujących efektów. Wśród nich można wymienić między innymi zwiększoną kontrolę nad wytryskiem oraz twardość penisa w momencie wzwodu, a także dłuższe i bardziej satysfakcjonujące współżycie w późniejszych latach. Pomimo dostępności wysoce skutecznych środków farmakologicznych, takich jak np. Kamagra, których użycie w pewnym wieku może być konieczne, warto dołożyć starań, aby zadbać o swój własny organizm.

W jaki sposób ćwiczyć mięśnie Kegla?

Na wstępie warto zaznaczyć, że ćwiczenia na mięśnie Kegla wymagają systematyczności i nie przyniosą rezultatów z dnia na dzień, ale ich regularne wykonywanie z pewnością pozytywnie wpłynie na zdrowie i samopoczucie mężczyzny. Tak jak w przypadku innych ćwiczeń należy z czasem zwiększać liczbę powtórzeń oraz dawać mięśniom czas na regenerację po ich wykonaniu. Powinno się starać nie napinać mięśni brzucha, pośladków ani ud, a tylko opisywane mięśnie.

Przykładowe ćwiczenia:

 • Zaciskanie mięśni dna miednicy i utrzymanie tego stanu przez 2-3 sekundy (na początku 5-10 powtórzeń, kilka sekund przerwy między powtórzeniami).
 • Naprzemienne, szybkie zaciskanie i rozluźnianie mięśni dna miednicy (na początku około 10 powtórzeń).
 • Napinanie mięśni dna miednicy najmocniej, jak to możliwe i utrzymanie tego stanu jak najdłużej.

Alternatywne sposoby ćwiczenia mięśni Kegla

Do ćwiczenia mięśni Kegla można także użyć specjalnych kulek, które po wprowadzeniu do odbytu wprawiają te mięśnie w drgania, powodując w ten sposób ich zaciskanie. Na podobnej zasadzie działają elektrostymulatory. Kiedy efekty wykonywanych ćwiczeń nie są zadowalające, aby nie tracić przyjemności z seksu warto sięgnąć po środki farmakologiczne, takie jak chociażby Kamagra.

Więcej informacji na https://viagra.edu.pl/

Dieta i potencja – one naprawdę mają ze sobą związek!

Zaburzenia erekcji mogą być skutkiem nie tylko różnego rodzaju chorób, ale również nieodpowiedniej diety. Ta ostatnia nie jest, bowiem, bez znaczenia, jeżeli o naszych “możliwościach” seksualnych mowa. Wiele osób zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jak sposób, w jaki się odżywiają, silnie wpływa na ich potencję. Kiedy więc pojawiają się problemy z erekcją szukamy przyczyny w poważnej chorobie i często niepotrzebnie się zamartwiamy. Czasami wystarczy po prostu zmiana spożywanych produktów, aby zauważyć znaczące efekty i znowu cieszyć się komfortem życia seksualnego. Jeżeli więc Ty również zauważyłeś u siebie niekorzystne zmiany dotyczące potencji, koniecznie przeczytaj niniejszy tekst do końca.

 

Na początek garść statystyk

Szacuje się, że obecnie na brak libido narzeka aż piętnaście procent mężczyzn. Co więcej, specjaliści alarmują, że każdego roku liczba ta wzrasta. Jeżeli więc nie podejmiemy odpowiednich działań profilaktycznych, to co będzie za kolejne kilka lat? Jak widać, problemy z erekcją to powszechna przypadłość, która znana jest dużej liczbie mężczyzn. Lekarze zgodnie twierdzą, że problemy z potencją mogą prowadzić nie tylko do wyraźnego obniżenia samooceny, ale nawet do depresji. Zaś ta ostatnia, jeśli pojawi się wcześniej z innych przyczyn, również może być powodem braku erekcji. Jednak w wielu przypadkach na potencję wpływa również dieta oraz styl życia mężczyzny.

 

Produkty, które nie sprzyjają ochocie na seks

Jeżeli nie chcesz zawieść swojej kochanki to koniecznie pozbądź się ze swojego menu słodyczy (przyczyniają się do rozwoju cukrzycy, a ta nie lubi się z potencją) i tłustego mięsa. Postaraj się ograniczyć również alkohol. On także nie wspomoże Twojej erekcji. Wręcz przeciwnie! Z apetytem na seks nie idzie też w parze wysoko przetworzona żywność oraz kawa, jeżeli spożywasz ją w dużych ilościach.

 

A to warto polubić

Przez żołądek do serca. Słyszałeś to kiedyś? To powiedzenie nie jest przesadzone. Dlatego, jeśli chcesz wspomóc swoją potencję, przerzuć się na dietę bogatą w owoce i warzywa, a także w nasiona (od dziś twoi przyjaciele to przede wszystkim sezam, dynia i pestki słonecznika). Wigoru dodaje również białko. Warto więc polubić mleko, jogurty, kefiry i chudy twaróg.

 

Co jeszcze można zrobić?

Jeśli mimo zmiany diety czujesz, że to nie do końca to, udaj się do apteki i zaopatrz w odpowiednie suplementy czy witaminy, dzięki którym uzupełnisz niedobory i zyskasz więcej energii. Możesz również poprosić farmaceutę o polecenie środków na potencję, takich jak na przykład popularna Kamagra. Nie tylko wspomoże ona Twoją erekcję, ale zapewni również komfort psychiczny. Kamagra jest niedroga i prawidłowo stosowana daje zadowalające efekty. Tego typu środki otrzymasz bez recepty. Pamiętaj jednak, aby przed rozpoczęciem ich zażywania skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

W pogoni za męskością

To może dotyczyć także Ciebie!

Wychodzisz z pracy i automatycznie wyciągasz z kieszeni paczkę papierosów – to był kolejny stresujący dzień. Zasłużyłeś na nagrodę, możesz wreszcie zaciągnąć się głęboko i poczuć w płucach przyjemne drapanie dymu tytoniowego. Czy jednak jesteś pewien, że znasz wszystkie skutki uboczne palenia papierosów? Wszyscy wiedzą, jak negatywny wpływ ma to na płuca człowieka, ale czy słyszałeś już, że palacze częściej i prędzej niż inni mężczyźni doświadczają problemów z erekcją? Może także masz ten problem, ale ignorowałeś go, nie zdając sobie sprawy, jak poważne mogą być jego dalsze konsekwencje? Zapoznaj się z proponowanym przez nas rozwiązaniem, które skutecznie uwolni palących mężczyzn od ryzyka impotencji i na nowo poznaj przyjemność płynącą ze stosunków seksualnych.

W jaki sposób palenie wpływa na potencję?

Nikotyna silnie oddziałuje na naczynia krwionośne. Z tego powodu palenie papierosów w bardzo niekorzystny sposób wpływa na potencję. To jedno z najczęstszych źródeł problemów z erekcją. Nikotyna zwęża naczynia krwionośne, przez co nie tylko utrudnia osiągnięcie wzwodu, a czasem wręcz całkowicie to uniemożliwia. Innym ze skutków ubocznych palenia papierosów są zmiany w gospodarce hormonalnej, które mogą doprowadzić do obniżenia poziomu testosteronu, co również jest źródłem problemów z erekcją. Pod wpływem nikotyny zmniejsza się też ilość spermy podczas wytrysku, co może uniemożliwić posiadanie potomstwa. W skrajnych przypadkach palenie może stać się nawet źródłem całkowitej, trudnej do zwalczenia impotencji.

Negatywne poboczne skutki problemów z potencją

Problemy z erekcją są nieprzyjemne nie tylko dla mężczyzn – kobiety, których partnerzy mają problem z osiągnięciem wzwodu, często czują się przez to mniej atrakcyjne. Mają wrażenie, że nie są już pożądane. Zaniża się ich samoocena, może to doprowadzić do problemów w związku, zwłaszcza we wczesnym jego etapie. Mężczyzna, który ma problemy z erekcją, również zwykle posiada zaniżoną samoocenę – osłabione zostaje jego poczucie męskości. Sprawia to, że może odczuwać stres w relacji damsko – męskiej, a nawet zrezygnować z umawiania się z kobietami. Spotkania takie mogę zaniżać jego pewność siebie, zniechęcać do następnych randek. Mężczyzna, który czuje się niewystarczająco męski, nie ma możliwości stworzenia stabilnego, zdrowego związku. By ukryć frustrację, często staje się uszczypliwy wobec partnerki, zniechęcając ją do siebie.

Jak poradzić sobie z problemami z erekcją?

Lekiem, który ma potwierdzoną skuteczność w leczeniu problemów z erekcją, jest kamagra. Według badań, 82% mężczyzn potwierdza jej pozytywny wpływ na potencję. Kamagra występuje także w wielu różnych wariantach – można zażywać ją w postaci tabletek do ssania, rozpuszczanej w wodzie galaretki lub dyskretnych tabletek musujących, które wyglądem przypominają witaminy. Czas działania kamagry wynosi nawet od czterech do sześciu godzin, a część mężczyzn przyznaje, że jej działanie jest odczuwalne już po dziesięciu minutach od momentu zażycia preparatu. Główna substancja aktywna zawarta w produkcie – sildenafil, rozluźnia naczynia krwionośne, umożliwiając osiągnięcie i utrzymanie wzwodu. Preparat ma trzy odmiany – może zawierać 25, 50 lub nawet 100 mg substancji aktywnej, jednak dla większości panów dawka 50 mg okazuje się być wystarczająca.
Kamagry nie można zażywać bez konsultacji z lekarzem, który musi upewnić się, że lek nie okaże się szkodliwy dla organizmu. Preparat wydawany jest na receptę, można go zakupić zarówno w stacjonarnych aptekach, jak i przez internet.

Nie czekaj – wypróbuj już dziś!

Kamagra to:

 • dobra cena,
 • skuteczność potwierdzona badaniami,
 • gwarancja udanego stosunku,
 • najlepszy przyjaciel w walce z impotencją.

Wprowadź z powrotem do swojego związku harmonię i satysfakcję seksualną. Kamagra to sprawdzone rozwiązanie, dostępne w rozsądnej cenie – koszt jednej tabletki wynosi około pięciu złotych. Nie musisz dręczyć się niepowodzeniami w łóżku, zapomnij o problemach z erekcją. Skontaktuj się z lekarzem, by zapewnić sobie bezpieczeństwo i już teraz zmień swoje życie na lepsze!

Więcej informacji na https://www.aptekakamagra.pl/

Palenie papierosów a potencja

Szkodliwy nawyk palenia

Palenie, to bardzo powszechny i niestety bardzo szkodliwy dla zdrowia nawyk. Człowiek palący szybko przyzwyczaja się do tego, że w chwilach bezczynności, zdenerwowania, stresu lub radości sięga po papierosa. Wyjmuje go z paczki, zapala, trzyma w ręku i zaciąga się przez parę minut. Przyzwyczajenie to jest tak silne, że osoby chcące je porzucić mają ogromny problem z zajęciem rąk, gdy w danej chwili nic nie robią. Palenie uzależnia, podobnie jak alkohol i narkotyki. Jest jednak zupełnie inaczej postrzegane niż tamte nałogi. Ostatecznie, człowiek będący pod wpływem nikotyny nie robi nic złego. Nikogo nie obraża, nie robi awantur, nie niszczy przedmiotów, nie zaniedbuje swoich obowiązków itp. Co prawda pracodawcy skarżą się na pracowników często wychodzących na papieroska, ale problem ten nie jest na tyle dotkliwy, by zajmować się nim tak samo jak problemem picia w pracy. Substancją uzależniającą w tytoniu jest nikotyna. Działa ona na mózg w taki sposób, że palący czuje się uspokojony, rozluźniony i zrelaksowany. Nikotyna działa na ośrodek przyjemności znajdujący się w mózgu tak samo jak alkohol. Organizm stopniowo przyzwyczaja się do nikotyny, to znaczy rośnie tolerancja na tę substancję. W wyniku tego z kilku papierosów dziennie robi się kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt. Rekordziści potrafią w ciągu dnia wypalić nawet trzy opakowania papierosów.

Zaburzenia potencji

Zaburzenia potencji seksualnej, to dziś dość powszechny problem. Powszechny ze względu na wygodny, wręcz siedzący tryb życia; ciągły stres i przepracowanie; niewłaściwą dietę i używki. Męskie kłopoty z potencją polegają głównie na zaburzeniach erekcji. Zaburzenia te polegają na przewlekłej niemożności osiągnięcia erekcji bądź utrzymania jej przez czas potrzebny do odbycia pełnego stosunku płciowego począwszy od penetracji, a skończywszy na obustronnym orgazmie. Kłopoty z erekcją nie mogą zostać zlekceważone lub zbagatelizowane. Gdy nie mijają z czasem, wywierają negatywny wpływ na relację z partnerką. Partnerka może myśleć, że przestała być atrakcyjna dla partnera, bo nie umie sprawić, by miał erekcję. Skutkiem tego może czuć się winna. Kłopoty z erekcją najczęściej zaczynają się w wieku średnim. Właśnie wtedy zaczynają nakładać się na siebie różne przyczyny. Te naturalne, to zmiany hormonalne w organizmie zachodzące wraz z wiekiem. Te dodatkowe, to choroby ogólnoustrojowe wywołane złą dietą i niewłaściwym trybem życia. Problemy z erekcją bywają często pierwszym odczuwalnym objawem schorzeń takich jak: cukrzyca, choroba wieńcowa, miażdżyca, nadciśnienie, nadwaga i otyłość.

Palenie papierosów a potencja

Palenie papierosów szkodzi nie tylko mózgowi, ale i narządom intymnym. Większość mężczyzn mających przewlekłe kłopoty seksualne to wieloletni palacze. Z drugiej strony, osoby palące mają dużo częściej zaburzenia wzwodu niż osoby niepalące. Dlaczego palenie szkodzi potencji? Szkodzi jej ponieważ zawarte w tytoniu substancje szkodliwe szkodzą nie tylko płucom, ale także układowi krwionośnemu. Udowodniono, że palenie tytoniu powoduje zwężenie naczyń krwionośnych w całym ciele. Na dodatek, w papierosie znajdują się substancje sprzyjające odkładaniu się w tętnicach płytek miażdżycowych. No dobrze, ale co mają naczynia krwionośne do potencji i erekcji? Związek jednego z drugim jest oczywisty, jeśli wiemy na czym w istocie polega wzwód. Polega on na szybkim dopływie krwi do jamistych komórek znajdujących się w prąciu. Po obu jego stronach biegną kolumny składające się z tych komórek. Gdy dopłynie do nich krew, rozkurczają się i następuje erekcja. Przy częściowo osłabionym lub przytkanym układzie krwionośnym, krew ma problem z dotarciem do prącia i rozkurczeniem komórek jamistych. Problemy z erekcją są bezpośrednim skutkiem złego stanu i kondycji układu krążenia wywoływanego różnymi czynnikami, w tym paleniem papierosów. Naukowcy alarmują, że wśród młodych mężczyzn palących papierosy również pojawiają się zaburzenia wzwodu.W tytoniu znajdują się również substancje negatywnie wpływające na męskie libido czyli popęd seksualny. Są też takie, które obniżają jakość i efektywność męskiego nasienia, co może powodować problemy z płodnością.

Tabletki na erekcję dla palących

Chcąc mieć dobrą erekcję, najlepiej nie sięgać po papierosy. Jeśli już pojawił się problem ze wzwodem wywołany paleniem tytoniu, rzucenie palenia nie od razu przywróci dawną formę w sypialni. Doraźnie pomogą tu tabletki na erekcję, takie jak Kamagra czy Viagra. Środki te czasowo eliminują bezpośrednią przyczynę zaburzeń wzwodu, jaką jest słabe ukrwienie prącia w trakcie stosunku płciowego. Viagra i Kamagra zawierają ten sam składnik czynny i w takich samych dawkach. Jest to sildenafil, który przez kilka godzin poprawia pracę układu sercowo naczyniowego, czym umożliwia wielokrotne osiąganie wzwodu. Kamagra i Viagra dostępne są w dawkach 25mg, 50mg i 100mg. Leków tych nie wolno łączyć ze sobą, ani z innymi środkami na wzwód. Nie wolno ich przedawkowywać i przyjmować mimo przeciwwskazań. Wszystkie ważne informacje o każdym z tych środków zawierają dołączone do nich ulotki, które trzeba dokładnie przeczytać.

Więcej informacji na stronie https://www.aptekakamagra.pl/

Operacja prostaty a późniejsze problemy z potencją

Całkowite usunięcie prostaty (prostatektomia) jest powszechnym leczeniem polegającym na usunięciu gruczołu krokowego i otaczających tkanek. Operacja jest przeprowadzana w celu wyeliminowania złośliwych (nowotworowych) i łagodnych (gruczolak) guzów gruczołu krokowego.

Kiedy konieczne jest przeprowadzenie operacji prostaty?

Leczenie chirurgiczne jest najskuteczniejsze w stadiach 1 i 2 zmiany nowotworowej, dopóki guz nie zaczął rozprzestrzeniać przerzutów. Rak gruczołu krokowego wykryty na wczesnym etapie wymaga złożonej pomocy przy stosowaniu radio i chemioterapii. Radykalną prostatektomię wykonuje się, jeśli mężczyzna nie osiągnął wieku 70 lat. Niewątpliwym wskazaniem do usunięcia gruczołu krokowego jest wynik biopsji potwierdzający aktywne procesy nowotworowe i rozwój zmian złośliwych w tkankach gruczołu krokowego. Operacja usunięcia gruczołu krokowego nie gwarantuje całkowitego wyleczenia raka. Jak wiadomo, nowotwory złośliwe są podatne na nawracający ich rozwój 2-4 lata po operacji. Usunięcie gruczołu krokowego wykonywane jest również z łagodnymi zmianami nowotworowymi.

Powikłania po operacji prostaty

Operacja usunięcia gruczołu krokowego może spowodować pogorszenie stanu zdrowia z powodu uszkodzenia okolicy krocza, stanu zapalnego w tym obszarze, tworzenie tkanki bliznowatej i nietrzymanie moczu. Może pojawić się miejscowe krwawienie i zwężenie przetok. Jedną z konsekwencji operacji prostaty jest spadek pożądania seksualnego i zaburzenia erekcji.

Szczególnym zagrożeniem dla męskiej seksualności jest uszkodzenie sieci komórek nerwowych znajdujących się w pobliżu gruczołu krokowego. Te włókna nerwowe służą, jako podstawowy sposób kontrolowania początku erekcji. Uszkodzenie lub usunięcie zakończeń nerwowych, które nie zostały wyizolowane podczas operacji, może spowodować poważne uszkodzenie stanu narządów płciowych. Około połowa mężczyzn, którzy usunęli gruczoł krokowy, może w pełni uzyskać erekcję i normalny poziom libido. Okres rehabilitacji trwa zwykle od 6 do 12 miesięcy. Szybkość regeneracji tkanek narządów płciowych zależy od następujących istotnych czynników:

 • Wiek i zdrowie mężczyzny
 • Poprawność operacji
 • Poziom zdolności erekcji przed zabiegiem chirurgicznym.

Sposoby przywrócenia potencji po operacji prostaty

Najskuteczniejszym sposobem leczenia impotencji po usunięciu gruczołu krokowego jest fizjoterapia i stosowanie środków wzmacniających na bazie sildenafilu takich jak Kamagra. Produkt wspomagając naczynia krwionośne powoduje, że mężczyzna może łatwiej uzyskać erekcję, dzięki czemu posiada zdolność do odbycia pełnego i zadowalającego obydwoje partnerów stosunku seksualnego. Jest to bezbolesny powrót do pełnego życia seksualnego bez zaburzeń potencji. Mężczyźni, którzy przeszli operację prostaty, muszą pokonać barierę psychologiczną. Aby poprawić życie seksualne, muszą czuć się pewni swoich możliwości.

Kompleks ćwiczeń fizycznych mających na celu wzmocnienie mięśni krocza i przywrócenie kontroli nad oddawaniem moczu pomoże poprawić siłę potencji seksualnej w ciągu pierwszego roku po operacji. W pozytywny sposób na zdrowie seksualne mężczyzny wpływa leczenie próżniowe. W celu dodatkowego rozluźnienia mięśni i optymalnego wypełnienia krwią narządów płciowych lekarze zalecają wkładanie specjalnych aplikatorów do cewki moczowej. Działanie plastikowego aplikatora z pomaga zmniejszyć napięcie naczyń tętniczych pachwiny i aktywną stymulację przepływu krwi w obszarze intymnym.

Podsumowanie

Gruczoł prostaty kontroluje wiele hormonów: hormony przysadki, androgeny, hormony steroidowe, estrogeny. Usunięcie gruczołu krokowego pociąga za sobą szereg zmian w organizmie, ale bez prostaty można żyć. Gorzej, jeśli gruczoł jest zachowany, ale nie spełnia swoich funkcji. Jeżeli po operacji prostaty wystąpią zmiany w nerwach jamistych, mogą ograniczyć zachowanie potencji.

Jednak szybkie rozpoczęcie leczenia zaburzeń erekcji przeciwdziała zakłóceniom naczyniowym w penisie, przyspiesza także odbudowę nerwów jamistych. To przyczyni się do powrotu pełnej sprawności seksualnej. Tabletki Kamagra rozszerzają naczynia ciał jamistych, co pozwala na osiągnięcie erekcji. Czas leczenia, odpowiednie przygotowanie do operacji i ścisłe przestrzeganie wszystkich zasad w okresie zdrowienia są gwarancją zdrowia i pełnego życia intymnego.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

 

Masz problemy z erekcją? ZOBACZ ranking najlepszych leków na rynku!

Zaburzenia erekcji dotykają wielu mężczyzn w każdym wieku, lecz musimy pamiętać, że nie jest to powód do wstydu! Poprzez odpowiednią suplementację, dobór leków i zminimalizowanie czynników ryzyka jesteśmy w stanie zwalczyć ten problem. Poniżej widnieje ranking leków które pomogą Tobie w walce z tym zaburzeniem.

1. BRAVERAN

Suplement dostępny bez recepty, jest przeznaczony do codziennego użytkowania. Produkt zwiększa sprawność seksualną, poprzez poprawę erekcji oraz wzrost libido, wystarczy że będzie on przyjmowany godzinę przed stosunkiem zgodnie z zaleceniami zawartymi na ulotce. W skład suplementu wchodzą następujące składniki:

 1. L-arginina – poprawia przepływ krwi przez rozszerza naczynia.
 2. Korzeń maca – słynny naturalny preparat poprawiający płodność i potencję.
 3. Wyciąg z owoców buzdyganka – podnosi poziom testosteronu, uznawany za afrodyzjak.
 4. Żeń-szeń oraz wyciąg z szafranu – poprawiają wydolność fizyczną organizmu oraz koncentrację.
 5. Cynk, Selen, Witamina E – poprawiają wydzielanie hormonów oraz biorą udział w spermatogenezie.

2. MAXIGRA GO

Lek można otrzymać w aptece bez recepty, lecz trzeba pamiętać o dokładnym zapoznaniu się z treścią ulotki przed zastosowaniem preparatu. Dostępne jest opakowanie w wariantach zawierających 2 lub 4 tabletki. Pastylkę o miętowym aromacie należy rozgryźć, a następnie żuć. Lek swoje działanie przejawia już po 12 minutach i efekt utrzymuje się do 5 godzin, lecz najlepiej użyć go 40-60 minut przed stosunkiem, aby w pełni wykorzystać potencjał tego środka. Preparat zawiera w sobie następujące substancje:

 1. Substancja czynna, czyli syldenafil. Tabletka zawiera 25 mg tego związku o działaniu w bardzo dobrym poprawiającym erekcję, poprzez hamowanie enzymu fosfodiestrazy typu 5.
 2. Substancje pomocnicze, takie jak: polakrylina potasowa, krzemionka koloidalna bezwodna, laktoza jednowodna, powidon K-30, aspartam (E951), kroskarmeloza sodowa, aromat miętowy, magnezu stearynian, potasu wodorotlenek (do regulacji pH) lub kwas solny (do regulacji pH).

3. MAXON ACTIVE

Preparat o działaniu leczniczym bez recepty, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn borykających się z problemami erekcji. Produkt dostępny w wariantach 1, 2 oraz 4 powlekanych tabletek w opakowaniu. Należy je przyjąć przed stosunkiem zgodnie z informacjami zawartymi w treści ulotki, popijając wodą. W skład pojedynczej tabletki wchodzi:

 1. 25 mg sydenafilu, jako substancja czynna.
 2. Substancje dodatkowe takie jak celuloza mikrokrystaliczna, kroskarmeloza sodowa, hydroksypropyloceluloza, krzemionka koloidalna bezwodna, magnezu stearynian.
  Skład otoczki: Ooadtv II31F58914 white: hypromeloza 15cP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 4000, sodu Cytrynian dwuwodny.

4. MENSIL

 

Lek dostępny bez konieczności posiadania recepty. Preparat pomaga w osiągnięciu erekcji i utrzymuje ją nawet do 5 godzin! Tabletkę o smaku miętowym należy rozgryźć i żuć. Pojedynczą sztukę powinno się przyjąć na blisko godzinę przed współżyciem, aby w pełni cieszyć się jej efektami. Dostępne są warianty po 2 lub 4 tabletki w opakowaniu. Skład prezentuje się w następujący sposób:

 1. Substancją czynną jest sydenafil, jedna tabletka zawiera 25 mg
 2. 1,63 mg laktozy jednowodnej
 3. Substancje pomocnicze, wspierające działanie oraz nadające smak.

5. KAMAGRA

W przypadku tego preparatu, jeżeli decydujemy się na zakup w aptece stacjonarnej niezbędna jest konsultacja z lekarzem w celu otrzymania recepty. Trzeba pamiętać, że w niektórych aptekach internetowych można nabyć ten lek bez recepty. Kamagra jest najmocniejszym preparatem zaraz obok sławnej Viagry. Lek można dostać w wielu postaciach, najbardziej powszechną i dostępną jest tabletka powlekana. Dostępne są również w postaci cukierków do ssania, pastylek do rozgryzania lub tabletek musujących w wielu wariantach smakowych. Totalną nowością jest galaretka, które swoje działanie przejawia już po 15 minutach! W jednym blistrze znajdują się 4 tabletki, więc od nas zależy ile ich potrzebujemy i w danym momencie zakupimy. Ceny różnią się i czym więcej sztuk kupujemy tym mniej zapłacimy. Dla przykładu za jeden blister, czyli 4 tabletki zapłacimy w granicach 40-48 zł, zaś za 4 blistry w granicach 120-130 zł. Pastylki są w kolorze turkusowym, o podłużnym kształcie. Lek należy przyjąć około 30-40 minut przed stosunkiem, a jego skutki odczujemy aż do nawet 6 godzin!

W skład pojedynczej dawki wchodzi 20, 50 lub 100 mg sydenafilu. W większości przypadków dawka 50 mg jest zupełnie wystarczająca. Dodatkowe substancje pomocnicze zawarte w tabletce zapewniają smak oraz odpowiadają za odpowiedni przebieg procesu. Substancje pomocnicze mogą się różnić w przypadku wybrania innego wariantu niż tabletka.

6. VIAGRA

Lek w aptekach stacjonarnych dostępny jest na receptę, lecz przy zakupie go w internecie taki dokument jest zbędny. Sławna Viagra, każdy kojarzy niebieską tabletkę na potencję. Przez wiele lat na ryku zdobyła zaufanie wśród mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji, o czym świadczą wyniki sprzedaży, zostawiając konkurencję daleko w tyle. Po spożyciu tabletki pierwsze efekty zaobserwujemy już po 12 minutach! Pełen czas, który jest niezbędny do wchłonięcia się preparatu wynosi około 25 minut, w przeciągu kolejnych 20 minut stężenie Viagry we krwi jest maksymalne. Pełen czas, w którym możemy czerpać przyjemność z tego preparatu to blisko 5 godzin. Zaskakujące jest ze efekty odczuwalne są nawet do 10 godzin po zażyciu. To wszystko osiągniemy jedynie biorąc tabletkę 30 min przed stosunkiem. Cena tego preparatu za jeden blister, w którym znajdują się 4 tabletki wynosi w granicach 85-90 zł. W przypadku kupna większej ilości sztuk cena za sztukę maleje.

Lek jest dostępny w 3 wariantach: 

 1. 25 mg substancji czynnej, jaką jest Sidenafil Citrate. Przyjmując taką dawkę 63 % badanych potwierdziło działanie. Przeznaczone dla pacjentów, którzy nie stosowali wcześniej produktów tego typu.
 2. 50 mg Viagry sprawiło ze 74 % mężczyzn poddanych badaniom potwierdziło działanie. Należy stosować jedynie w momencie, gdy mniejsza dawka nie przynosi już oczekiwanego rezultatu.
 3. Największą dawką jest 100 mg substancji czynnej. Stosuje się ją jedynie w wyjątkowych przypadkach, przy bardzo zaawansowanych zaburzeniach erekcji.

7. CIALIS

Lek można nabyć bez recepty w aptekach internetowych, zaś w punktach stacjonarnych może być wymagana. Produkt leczy zaburzenia wzwodu, poprzez doprowadzenie do ciał jamistych większej ilości krwi. Ten preparat w odróżnieniu od innych podnosi znacznie funkcje seksualne aż do 36 godzin po połknięciu tabletki! Standardowo jak w innych preparatach Cialis należy spożyć około 30 min przed stosunkiem płciowym. Na ten moment jest to najdłużej działający lek na potencję na rynku. Udokumentowane są sytuacje, w których po kilku sesjach z użyciem Cialis, organizm wracał do równowagi seksualnej i zbędne było używanie środków na zaburzenia erekcji. Jest to lek bezpieczny i można go używać bez obaw o zdrowie, lecz warto pomimo tego skonsultować się z lekarzem. Tabletki niezależnie od miligramów zawsze posiadają żółtą barwę w kształcie migdała, i są stosowane doustnie. Preparat dostępny jest w blistrach od 2 do 12 sztuk, a cena za jedną tabletkę oscyluje w granicach 32-35 zł.

Substancją czynną w Cialis jest tadalafil i jedna tabletka zawiera 20 mg preparatu.

Źródło artykułu: https://viagra.edu.pl/

Leki bez recepty na potencję: działanie, rodzaje oraz przeciwwskazania

Leki bez recepty na potencję ze składem roślinnym

Leki na zaburzenia potencji bez recepty to najczęściej tabletki, które wspomagają erekcję są klasyfikowane jako suplementy diety. W ten sposób możemy kupić jednocześnie kilka preparatów, które nie są lekami. Warto zaznajomić się z listą leków, które kupimy i to bez recepty. Leki na potencję do kupienia bez recepty różnią się od suplementów, że udowodnione muszą mieć lecznicze działanie. Na rynku znajdziemy wiele tabletek na zaburzenia erekcyjne. Mają one status leku. Ich substancją jest oczywiście znany wszystkim Sildenafil. O jakie tabletki chodzi? Chodzi o Viagrę czy także może to być Kamagra. Lekiem, który ma skład roślinny jest na przykład Penigra. Poza wyciągiem z cynku oraz guarany w składzie znajdziemy ekstrakty muira puana, cytryńca chińskiego oraz sabalowej palmy. Ekstrakt  muira puana wywodzi się ze wschodniej Azji. Jest stosowany jako afrodyzjak w tradycyjnej medycynie. Działanie jego polega na uwrażliwienie neuronów na bodźce oraz na pobudzeniu krążenia. Muira puana jest nazywana z kolei krzewem życia amazońskim. Wyciąg z tego drewna stosowany jest przez Indian jako środek, który dodaje sił, łagodzi reumatyzm oraz zwiększa seksualne doznania. Składniki w nim zawarte rozszerzają krwionośne naczynia oraz poprawiają znacznie ukrwienie. Do tego dochodzi także wrażliwość erogennych stref. Kliniczne badania wykazały skuteczność surowca tego w leczeniu erekcyjnych zaburzeń i to w pięćdziesięciu procentach. W Penigrze znajdziemy palmę sabalową. Znajduje zastosowanie w preparatach, które zmniejszają przerost łagodny krokowego gruczołu. Prostata powiększona u mężczyzn powoduje nie tylko liczne problemy z oddawaniem moczu, ale również utrudnia do jamistych ciał prącia dopływ krwi. Składniki z sabalowej palmy hamują namnażanie nabłonkowych komórek oraz gruczołowych właśnie prostaty. Hamują także enzym, który rozkłada testosteron.

Suplementy diety nie są lekami

Leki na potencję podlegają GIF, a więc Głównego Inspektorowi Farmaceutycznemu. Zarówno jeśli chodzi o etap produkcyjny jak i także samą sprzedaż w aptekach. Aby do obrotu w ogóle mogły być dopuszczone, to spełniać muszą normy restrykcyjne jakościowe, a ich działanie lecznicze muszą być potwierdzone klinicznymi badaniami. W samej produkcji ziołowych leków są wykorzystywane tylko surowce certyfikowane. Są one pod względem jakość kontrolowane nieustannie. Do leku dołączona musi być ulotka o przeciwwskazaniach, sposobie stosowania oraz także o działaniach ubocznych. Suplementy diety właśnie na potencję przez prawo polskie są uznawane za żywność podlegają także Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Ich samo wprowadzenie na rynek pozwolenia w ogóle nie wymaga. Jedynie poinformowanie o fakcie tym GIS. Suplementy zaś nie muszą mieć potwierdzających badań. Suplementy także nie muszą mieć informacyjnej ulotki.

Leki bez recepty na potencję z preparatem Sildenafil

Lekiem drugim na erekcję, który od nie tak dawna jest w Polsce dostępny i to bez recepty to sildenafil dokładnie w trzech preparatach. Chodzi o Inventum, Maxigra Go oraz MaxOn Active. Ta substancja należy do grupy właśnie inhibitorów piątego typu fosfodiesterazy. Jest to grupa związków, które chronią cGMP. Jest to zaś substancja, która rozluźnia mięśnie naczyń, które doprowadzają do członka krew. Do tejże grupy co właśnie Sildenafil wynaleziony został później składnik wardenafil. Obecnie jest on dostępny całkowicie bez recepty. Sildenafil już zaczyna działać po jakiś dwudziestu pięciu minutach. Efekt zaś jest utrzymywany przez cztery godziny. Skuteczność została potwierdzona u pacjentów wszystkim z zaburzeniami erekcji, nawet tych, którzy mają depresję, cukrzycę, mają uszkodzenia kręgowego rdzenia czy też mają niewydolność nerek. Oczywiście działanie sildenafilu nie ogranicza się w żaden sposób tylko do hamowania tego enzymu. Badania zgodnie pokazują, że hamują także szósty typ enzymu, który bezpośrednio się znajduje w siatkówce naszego oka. Zauważalne jest to po poświacie niebieskiej oraz pogorszeniu się rozróżnienia kolorów u mężczyzn, którzy go stosują. Do innych zupełnie ubocznych działań należą duże bóle głowy, niedrożność nosa czy także uderzenia gorąca. Przy stosowaniu dłuższym te objawy całkowicie znikają. Leku w ogóle nie możemy łączyć z alkoholem. Także tłuste jedzenie znacznie osłabia jego działanie. Może to być nawet trzydzieści procent.

Kamagra – świetny lek

Kamagra naprawdę jest lekiem świetnym, który zdobył zaufanie wielu mężczyzn z zaburzeniami potencji. Jak najbardziej Kamagrę można uznać za poważną konkurentkę Viagry. Ma jednak tą przewagę, że naprawdę jest o dużo, dużo tańsza. Co jak co, ale to akurat nas bardzo przekonuje. Musimy mieć to na uwadze. Akurat budżet nie zawsze jest z gumy i się nie rozciąga. Wszystko musi być przemyślane i odpowiednio zbilansowane. Akurat dzięki leku Kamagra co nie co zaoszczędzimy, a to powinna być dla nas akurat dobra informacja. Każdy chce coś zaoszczędzić.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Pomoc przyszła nieoczekiwanie. Jak wygrać z impotencją?

Impotencję bardzo często diagnozuje się u pacjentów po pięćdziesiątym roku życia. I dlatego przypisuje się ją procesom zmian w organizmie ludzkim związanymi ze starzeniem. Jest niestety inaczej i to jest ta gorsza strona owej niemocy. Zaburzenia erekcji przytrafiają się mężczyznom w każdym wieku. Bywa, że osiemnastolatkowie mają zaburzenia erekcji. Na przypadłość opracowano lek. Nazywa się Kamagra Sklep lub apteka może być miejscem, gdzie można nabyć medykament.

Historia

Zaczęło się na zupełnie innej płaszczyźnie. Powołano zespół prowadzący badania kliniczne nad nowym związkiem chemicznym, który miał pomóc leczyć niedokrwienie mięśnia sercowego. Jednak okazało się, że zastosowany do testów Sidenafil działa na zupełnie inny rejon ludzkiego ciała. U części grupy pacjentów biorących udziała w testach specyfik wywołał niecodzienne objawy. Byli to mężczyźni i doświadczyli oni nagłego przypływu męskiej sprawności seksualnej.

Działanie

Sidenafil zadziałał pobudzająco na męskie członki. Okazało się, że reguluje przepływ krwi w okolicy męskich organów płciowych. Pobudza arterie utrzymując je w stanie pełnego rozkurczu, co pozwala na transport znacznych ilości krwi w chwili stymulacji seksualnej. Sidenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy. Blokuje działanie enzymu fosfodiesterazy typu 5, który występując w nadmiarze zatrzymuje przepływ krwi.

Formy leku

Kamagra zawiera Sidenafil w różnych stężeniach. W sieci handlowej można dostać lek w następujących formach

 • tabletki o zawartości sidenafilu 50 i 100 mg
 • tabletki do ssania
 • saszetki z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie
 • tabletki musujące do rozpuszczenia
 • galaretki o smaku owocowym

Czym jest impotencja?

Dotyka nawet dziesiątej części męskiej populacji świata. Stereotypowo uznawana jest za przypadłość podeszłego wieku. Jednak z doświadczeń seksuologów i prowadzonych przez nich statystyk wynika, że jest pewien odsetek mężczyzn cierpiących na brak wzwodu już w wieku dwudziestu lat.

Impotencję można podzielić na dwa rodzaje

 • pierwotną − ma głębsze podłoże i pojawia się u progu dojrzałości płciowej, wywołując frustrację u mężczyzn wchodzących w wiek męski, kiedy to relacje z płcią przeciwna nabierają intensywności.
 • wtórną − może być wynikiem różnych czynników; stres, choroby lub wypadek mogą przyczynić się do powstania dysfunkcji prącia.

Jak to widzą kobiety?

Impotencja dotyka personalnie mężczyzny. Jednak dla ludzi żyjących w związkach jest problemem rzutującym na sferę seksualną oby stron. Dla mężczyzn i dla kobiet udane życie seksualne jest podstawa udanego wspólnego pozycja.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Tabletki na erekcję – skuteczny lek Kamagra

Problem z erekcją – coraz częstsze zaburzenie seksualne wśród mężczyzn

Na problemy z erekcją zapadają przede wszystkim panowie po czterdziestym roku życia. Zdarza się jednak, że na tę krępującą, drażliwą przypadłość zapadają także mężczyźni zdecydowanie młodsi. Może być to związane z długotrwałym stresem, przemęczeniem, obniżeniem poziomu testosteronu, brakiem aktywności fizycznej, nieodpowiednią dietą, innymi chorobami. Dla mężczyzn jest to krępujący i drażliwy temat, do którego niewielu z nich się przyznaje. Nie rozmawiają o tym a ni z partnerką seksualną, ani nie szukają pomocy u specjalisty. Próbują na własną rękę uporać się z tym wstydliwym dla nich problemem. Nie zawsze jest to skuteczne.

Skuteczne leczenie problemów z erekcją

Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że istnieje bezpieczny, skuteczny, unowocześniony lek, rekomendowany przez wielu specjalistów, który pomógłby im w rozwiązaniu problemu. Takim lekiem jest KAMAGRA. Jest to lek dostępny na receptę. Każdy mężczyzna, który chce poddać się kuracji tym lekiem musi udać się do lekarza. Jest to lek, który działa dzięki substancji aktywnej o nazwie sildenafil. Jest to substancja, której zadaniem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu krew jest swobodnie transportowana do prącia. Penis staje się dobrze ukrwiony, twardy, sztywny. Mężczyzna uzyskuje wzwód i może przez dłuższy czas czerpać przyjemność z aktywności seksualnej. Mężczyzna, który podda się kuracji lekiem KAMAGRA odzyskuje pewność siebie oraz swoich możliwości. Może na nowo czerpać przyjemność z seksu. Może zaspokoić swoją partnerkę seksualną. Oboje mogą cieszyć się z uprawiania seksu. Poprawia się również stan psychiczny mężczyzny. Ma dobry nastój oraz dobre samopoczucie.

Tabletki na problemy z erekcją

Jedną z form stosowania leków KAMAGRA na problemy z erekcją jest forma tabletek doustnych. Tabletki na erekcję KAMAGRA należy przyjmować od 30 minut do 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualny,m. Czas działania tabletek uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji mężczyzny. Zazwyczaj czas ich działania wynosi do czterech godzin od momentu ich zażycia. Lek należy połknąć, popijając szklanką wody. Branie tabletek nie ma wpływu na spożywanie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza lub z adnotacją w ulotce informacyjnej. Tabletki w skuteczny i bezpieczny sposób pomagają w rozwiązaniu problemów dotyczących erekcji. Mężczyzna na nowo może czerpać przyjemność z seksu. Na nowo może odczuwać przyjemność, rozkosz podczas miłosnych uniesień.

https://www.aptekakamagra.pl/