Leki bez recepty na potencję: działanie, rodzaje oraz przeciwwskazania

Leki bez recepty na potencję ze składem roślinnym

Leki na zaburzenia potencji bez recepty to najczęściej tabletki, które wspomagają erekcję są klasyfikowane jako suplementy diety. W ten sposób możemy kupić jednocześnie kilka preparatów, które nie są lekami. Warto zaznajomić się z listą leków, które kupimy i to bez recepty. Leki na potencję do kupienia bez recepty różnią się od suplementów, że udowodnione muszą mieć lecznicze działanie. Na rynku znajdziemy wiele tabletek na zaburzenia erekcyjne. Mają one status leku. Ich substancją jest oczywiście znany wszystkim Sildenafil. O jakie tabletki chodzi? Chodzi o Viagrę czy także może to być Kamagra. Lekiem, który ma skład roślinny jest na przykład Penigra. Poza wyciągiem z cynku oraz guarany w składzie znajdziemy ekstrakty muira puana, cytryńca chińskiego oraz sabalowej palmy. Ekstrakt  muira puana wywodzi się ze wschodniej Azji. Jest stosowany jako afrodyzjak w tradycyjnej medycynie. Działanie jego polega na uwrażliwienie neuronów na bodźce oraz na pobudzeniu krążenia. Muira puana jest nazywana z kolei krzewem życia amazońskim. Wyciąg z tego drewna stosowany jest przez Indian jako środek, który dodaje sił, łagodzi reumatyzm oraz zwiększa seksualne doznania. Składniki w nim zawarte rozszerzają krwionośne naczynia oraz poprawiają znacznie ukrwienie. Do tego dochodzi także wrażliwość erogennych stref. Kliniczne badania wykazały skuteczność surowca tego w leczeniu erekcyjnych zaburzeń i to w pięćdziesięciu procentach. W Penigrze znajdziemy palmę sabalową. Znajduje zastosowanie w preparatach, które zmniejszają przerost łagodny krokowego gruczołu. Prostata powiększona u mężczyzn powoduje nie tylko liczne problemy z oddawaniem moczu, ale również utrudnia do jamistych ciał prącia dopływ krwi. Składniki z sabalowej palmy hamują namnażanie nabłonkowych komórek oraz gruczołowych właśnie prostaty. Hamują także enzym, który rozkłada testosteron.

Suplementy diety nie są lekami

Leki na potencję podlegają GIF, a więc Głównego Inspektorowi Farmaceutycznemu. Zarówno jeśli chodzi o etap produkcyjny jak i także samą sprzedaż w aptekach. Aby do obrotu w ogóle mogły być dopuszczone, to spełniać muszą normy restrykcyjne jakościowe, a ich działanie lecznicze muszą być potwierdzone klinicznymi badaniami. W samej produkcji ziołowych leków są wykorzystywane tylko surowce certyfikowane. Są one pod względem jakość kontrolowane nieustannie. Do leku dołączona musi być ulotka o przeciwwskazaniach, sposobie stosowania oraz także o działaniach ubocznych. Suplementy diety właśnie na potencję przez prawo polskie są uznawane za żywność podlegają także Głównemu Inspektorowi Sanitarnemu. Ich samo wprowadzenie na rynek pozwolenia w ogóle nie wymaga. Jedynie poinformowanie o fakcie tym GIS. Suplementy zaś nie muszą mieć potwierdzających badań. Suplementy także nie muszą mieć informacyjnej ulotki.

Leki bez recepty na potencję z preparatem Sildenafil

Lekiem drugim na erekcję, który od nie tak dawna jest w Polsce dostępny i to bez recepty to sildenafil dokładnie w trzech preparatach. Chodzi o Inventum, Maxigra Go oraz MaxOn Active. Ta substancja należy do grupy właśnie inhibitorów piątego typu fosfodiesterazy. Jest to grupa związków, które chronią cGMP. Jest to zaś substancja, która rozluźnia mięśnie naczyń, które doprowadzają do członka krew. Do tejże grupy co właśnie Sildenafil wynaleziony został później składnik wardenafil. Obecnie jest on dostępny całkowicie bez recepty. Sildenafil już zaczyna działać po jakiś dwudziestu pięciu minutach. Efekt zaś jest utrzymywany przez cztery godziny. Skuteczność została potwierdzona u pacjentów wszystkim z zaburzeniami erekcji, nawet tych, którzy mają depresję, cukrzycę, mają uszkodzenia kręgowego rdzenia czy też mają niewydolność nerek. Oczywiście działanie sildenafilu nie ogranicza się w żaden sposób tylko do hamowania tego enzymu. Badania zgodnie pokazują, że hamują także szósty typ enzymu, który bezpośrednio się znajduje w siatkówce naszego oka. Zauważalne jest to po poświacie niebieskiej oraz pogorszeniu się rozróżnienia kolorów u mężczyzn, którzy go stosują. Do innych zupełnie ubocznych działań należą duże bóle głowy, niedrożność nosa czy także uderzenia gorąca. Przy stosowaniu dłuższym te objawy całkowicie znikają. Leku w ogóle nie możemy łączyć z alkoholem. Także tłuste jedzenie znacznie osłabia jego działanie. Może to być nawet trzydzieści procent.

Kamagra – świetny lek

Kamagra naprawdę jest lekiem świetnym, który zdobył zaufanie wielu mężczyzn z zaburzeniami potencji. Jak najbardziej Kamagrę można uznać za poważną konkurentkę Viagry. Ma jednak tą przewagę, że naprawdę jest o dużo, dużo tańsza. Co jak co, ale to akurat nas bardzo przekonuje. Musimy mieć to na uwadze. Akurat budżet nie zawsze jest z gumy i się nie rozciąga. Wszystko musi być przemyślane i odpowiednio zbilansowane. Akurat dzięki leku Kamagra co nie co zaoszczędzimy, a to powinna być dla nas akurat dobra informacja. Każdy chce coś zaoszczędzić.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Dieta i potencja – one naprawdę mają ze sobą związek!

Zaburzenia erekcji mogą być skutkiem nie tylko różnego rodzaju chorób, ale również nieodpowiedniej diety. Ta ostatnia nie jest, bowiem, bez znaczenia, jeżeli o naszych “możliwościach” seksualnych mowa. Wiele osób zupełnie nie zdaje sobie sprawy z tego, jak sposób, w jaki się odżywiają, silnie wpływa na ich potencję. Kiedy więc pojawiają się problemy z erekcją szukamy przyczyny w poważnej chorobie i często niepotrzebnie się zamartwiamy. Czasami wystarczy po prostu zmiana spożywanych produktów, aby zauważyć znaczące efekty i znowu cieszyć się komfortem życia seksualnego. Jeżeli więc Ty również zauważyłeś u siebie niekorzystne zmiany dotyczące potencji, koniecznie przeczytaj niniejszy tekst do końca.

 

Na początek garść statystyk

Szacuje się, że obecnie na brak libido narzeka aż piętnaście procent mężczyzn. Co więcej, specjaliści alarmują, że każdego roku liczba ta wzrasta. Jeżeli więc nie podejmiemy odpowiednich działań profilaktycznych, to co będzie za kolejne kilka lat? Jak widać, problemy z erekcją to powszechna przypadłość, która znana jest dużej liczbie mężczyzn. Lekarze zgodnie twierdzą, że problemy z potencją mogą prowadzić nie tylko do wyraźnego obniżenia samooceny, ale nawet do depresji. Zaś ta ostatnia, jeśli pojawi się wcześniej z innych przyczyn, również może być powodem braku erekcji. Jednak w wielu przypadkach na potencję wpływa również dieta oraz styl życia mężczyzny.

 

Produkty, które nie sprzyjają ochocie na seks

Jeżeli nie chcesz zawieść swojej kochanki to koniecznie pozbądź się ze swojego menu słodyczy (przyczyniają się do rozwoju cukrzycy, a ta nie lubi się z potencją) i tłustego mięsa. Postaraj się ograniczyć również alkohol. On także nie wspomoże Twojej erekcji. Wręcz przeciwnie! Z apetytem na seks nie idzie też w parze wysoko przetworzona żywność oraz kawa, jeżeli spożywasz ją w dużych ilościach.

 

A to warto polubić

Przez żołądek do serca. Słyszałeś to kiedyś? To powiedzenie nie jest przesadzone. Dlatego, jeśli chcesz wspomóc swoją potencję, przerzuć się na dietę bogatą w owoce i warzywa, a także w nasiona (od dziś twoi przyjaciele to przede wszystkim sezam, dynia i pestki słonecznika). Wigoru dodaje również białko. Warto więc polubić mleko, jogurty, kefiry i chudy twaróg.

 

Co jeszcze można zrobić?

Jeśli mimo zmiany diety czujesz, że to nie do końca to, udaj się do apteki i zaopatrz w odpowiednie suplementy czy witaminy, dzięki którym uzupełnisz niedobory i zyskasz więcej energii. Możesz również poprosić farmaceutę o polecenie środków na potencję, takich jak na przykład popularna Kamagra. Nie tylko wspomoże ona Twoją erekcję, ale zapewni również komfort psychiczny. Kamagra jest niedroga i prawidłowo stosowana daje zadowalające efekty. Tego typu środki otrzymasz bez recepty. Pamiętaj jednak, aby przed rozpoczęciem ich zażywania skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło informacji: https://kamagrasklep.com/

Pomoc przyszła nieoczekiwanie. Jak wygrać z impotencją?

Impotencję bardzo często diagnozuje się u pacjentów po pięćdziesiątym roku życia. I dlatego przypisuje się ją procesom zmian w organizmie ludzkim związanymi ze starzeniem. Jest niestety inaczej i to jest ta gorsza strona owej niemocy. Zaburzenia erekcji przytrafiają się mężczyznom w każdym wieku. Bywa, że osiemnastolatkowie mają zaburzenia erekcji. Na przypadłość opracowano lek. Nazywa się Kamagra Sklep lub apteka może być miejscem, gdzie można nabyć medykament.

Historia

Zaczęło się na zupełnie innej płaszczyźnie. Powołano zespół prowadzący badania kliniczne nad nowym związkiem chemicznym, który miał pomóc leczyć niedokrwienie mięśnia sercowego. Jednak okazało się, że zastosowany do testów Sidenafil działa na zupełnie inny rejon ludzkiego ciała. U części grupy pacjentów biorących udziała w testach specyfik wywołał niecodzienne objawy. Byli to mężczyźni i doświadczyli oni nagłego przypływu męskiej sprawności seksualnej.

Działanie

Sidenafil zadziałał pobudzająco na męskie członki. Okazało się, że reguluje przepływ krwi w okolicy męskich organów płciowych. Pobudza arterie utrzymując je w stanie pełnego rozkurczu, co pozwala na transport znacznych ilości krwi w chwili stymulacji seksualnej. Sidenafil jest inhibitorem fosfodiesterazy. Blokuje działanie enzymu fosfodiesterazy typu 5, który występując w nadmiarze zatrzymuje przepływ krwi.

Formy leku

Kamagra zawiera Sidenafil w różnych stężeniach. W sieci handlowej można dostać lek w następujących formach

  • tabletki o zawartości sidenafilu 50 i 100 mg
  • tabletki do ssania
  • saszetki z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie
  • tabletki musujące do rozpuszczenia
  • galaretki o smaku owocowym

Czym jest impotencja?

Dotyka nawet dziesiątej części męskiej populacji świata. Stereotypowo uznawana jest za przypadłość podeszłego wieku. Jednak z doświadczeń seksuologów i prowadzonych przez nich statystyk wynika, że jest pewien odsetek mężczyzn cierpiących na brak wzwodu już w wieku dwudziestu lat.

Impotencję można podzielić na dwa rodzaje

  • pierwotną − ma głębsze podłoże i pojawia się u progu dojrzałości płciowej, wywołując frustrację u mężczyzn wchodzących w wiek męski, kiedy to relacje z płcią przeciwna nabierają intensywności.
  • wtórną − może być wynikiem różnych czynników; stres, choroby lub wypadek mogą przyczynić się do powstania dysfunkcji prącia.

Jak to widzą kobiety?

Impotencja dotyka personalnie mężczyzny. Jednak dla ludzi żyjących w związkach jest problemem rzutującym na sferę seksualną oby stron. Dla mężczyzn i dla kobiet udane życie seksualne jest podstawa udanego wspólnego pozycja.

Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/

Tabletki na erekcję – skuteczny lek Kamagra

Problem z erekcją – coraz częstsze zaburzenie seksualne wśród mężczyzn

Na problemy z erekcją zapadają przede wszystkim panowie po czterdziestym roku życia. Zdarza się jednak, że na tę krępującą, drażliwą przypadłość zapadają także mężczyźni zdecydowanie młodsi. Może być to związane z długotrwałym stresem, przemęczeniem, obniżeniem poziomu testosteronu, brakiem aktywności fizycznej, nieodpowiednią dietą, innymi chorobami. Dla mężczyzn jest to krępujący i drażliwy temat, do którego niewielu z nich się przyznaje. Nie rozmawiają o tym a ni z partnerką seksualną, ani nie szukają pomocy u specjalisty. Próbują na własną rękę uporać się z tym wstydliwym dla nich problemem. Nie zawsze jest to skuteczne.

Skuteczne leczenie problemów z erekcją

Niewielu mężczyzn zdaje sobie sprawę, że istnieje bezpieczny, skuteczny, unowocześniony lek, rekomendowany przez wielu specjalistów, który pomógłby im w rozwiązaniu problemu. Takim lekiem jest KAMAGRA. Jest to lek dostępny na receptę. Każdy mężczyzna, który chce poddać się kuracji tym lekiem musi udać się do lekarza. Jest to lek, który działa dzięki substancji aktywnej o nazwie sildenafil. Jest to substancja, której zadaniem jest rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu krew jest swobodnie transportowana do prącia. Penis staje się dobrze ukrwiony, twardy, sztywny. Mężczyzna uzyskuje wzwód i może przez dłuższy czas czerpać przyjemność z aktywności seksualnej. Mężczyzna, który podda się kuracji lekiem KAMAGRA odzyskuje pewność siebie oraz swoich możliwości. Może na nowo czerpać przyjemność z seksu. Może zaspokoić swoją partnerkę seksualną. Oboje mogą cieszyć się z uprawiania seksu. Poprawia się również stan psychiczny mężczyzny. Ma dobry nastój oraz dobre samopoczucie.

Tabletki na problemy z erekcją

Jedną z form stosowania leków KAMAGRA na problemy z erekcją jest forma tabletek doustnych. Tabletki na erekcję KAMAGRA należy przyjmować od 30 minut do 60 minut przed planowanym stosunkiem seksualny,m. Czas działania tabletek uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji mężczyzny. Zazwyczaj czas ich działania wynosi do czterech godzin od momentu ich zażycia. Lek należy połknąć, popijając szklanką wody. Branie tabletek nie ma wpływu na spożywanie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza lub z adnotacją w ulotce informacyjnej. Tabletki w skuteczny i bezpieczny sposób pomagają w rozwiązaniu problemów dotyczących erekcji. Mężczyzna na nowo może czerpać przyjemność z seksu. Na nowo może odczuwać przyjemność, rozkosz podczas miłosnych uniesień.

https://www.aptekakamagra.pl/